IT služby

Kvalitné služby v oblasti IT outsourcingu, za pomoci ktorých pomáhame klientom zvyšovať ich efektivitu a konkurencieschopnosť v dnešnom zrýchlenom prostredí plnom nových technológií.

Našim cieľom je vybudovať dlhodobý partnerský vzťah so zákazníkom, ktorý sa nám darí vytvárať na základe odbornosti, profesionality a korektnosti.

Vďaka tomuto prístupu sme získali viacero významných klientov z rôznych oblastí ekonomiky. Svojim zákazníkom poskytujeme široké portfólio služieb, ktoré spájame do komplexných riešení. Preto sa nemusia obracať na viacerých partnerov, ale len na jedného, ktorý im zabezpečí celú IT prevádzku na kľúč.

Optimalizácia IT infraštruktúry
Modernizácia prostredníctvom najnovších technológií a štandardov s cieľom šetriť náklady a spotrebu. Výsledkom je prehľadnejšia, výkonnejšia a bezpečnejšia infraštruktúra, ktorá je schopná okamžite reagovať na aktuálne požiadavky firmy.
.príklady
konsolidácia a virtualizácia pracovných staníc, serverov, aplikácií a infraštruktúry
IT konzultácie
Odborné poradenstvo s bohatými znalosťami biznis problematiky a IT expertízy od návrhu, realizácie až po servis. Výsledkom je jednoduchšie prepojenie technológií s požiadavkami biznisu s výbornou návratnosťou investícií.
.príklady
biznis analýzy, odborné konzultácie v oblasti správy obsahu či riadenia procesov, integračné služby
Outsourcing IT
Technická podpora s vysokou dostupnosťou a kompletná starostlivosť o správu IT infraštruktúry. Výsledkom je efektívne, úsporné a jednoduché riešenie, ktoré zabezpečí prevádzku IT prostredia špičkovými odborníkmi bez potreby investovať do nákladných školení pre vlastných zamestnancov.
.príklady
riadenie IT projektov, zabezpečovanie prevádzky informačných systémov, outsourcing expertov pre špecializované oblasti
Servis a dodávka infraštruktúry
Dodávka a inštalácia výpočtovej techniky, LAN infraštruktúry servis s vysokou dostupnosťou na celom Slovensku a komplexné služby od návrhu projekcie, cez realizáciu až po servis IT produktov.


.ako pracujemeZabezpečujeme profesionálnu
starostlivosť o IT infraštruktúru
vo vašej firme – IT outsourcing.Navrhujeme, nastavujeme, spravujeme.